Iveta cover

EXKLUZÍVNE NA VOYO

Stanislav Hložek si zaspomínal na Ivetu Bartošovú: Bol som prvý, kto si ju vzal

26. 05 2022 08:00 | VOYO, markiza.sk
Stanislav Hložek
Stanislav Hložek Foto: Profimedia.sk

Spevák poskytol rozhovor.

V piatok (6. mája) odštartoval na VOYO nový VOYO Originál s názvom Iveta. Trojdielna miniséria mapuje začiatky kariéry slávnej speváčky Ivety Bartošovej, kde ju československý hudobný svet 80. rokov ešte len začal objavovať. Na VOYO sú už dostupné všetky tri epizódy.

Seriál sa zameral hlavne na vplyv rodiny, vzťah s jej dvojčaťom Ivanou a na prvú lásku s Petrom Sepéšim. Okrem udalostí zo života speváčky divákov strhne tiež atmosféra Československa 80. rokov, s ktorou je neodmysliteľne spojená popkultúra plná neónov, diskoték a tužidla z načesanej trvalej.

Miniséria vznikla so súhlasom rodiny Bartošových. V hlavných úlohách sa predstaví Anna Fialová, Vojtěch Vodochodský a Eliška Křenková. Réžie sa chopil uznávaný Michal Samir, producentsky sa na tvorbe podieľal Matěj Podzimek, ktorý je držiteľom Českého leva.

Spevák Stanislav Hložek si v rozhovore zaspomínal na Ivetu Bartošovú, kde priznal, že bol prvý kto si Ivetu vzal. Narážal na rozprávku Plaváček z roku 1986. „Ja som ju v tej rozprávke dokonca nosil na rukách,“ povedal.

VŠETKY TRI ČASTI MINISÉRIE IVETA SLEDUJTE UŽ TERAZ NA VOYO.